REDCOMM TEAM

GRUPA ŚWIETNIE ZGRANYCH LUDZI

 

 

Nasz zespół od 2005 roku specjalizuje się w realizacji ambitnych zadań i z powodzeniem stawia czoła wymagającym wyzwaniom.
Solidarność i synergia indywidualnych kompetencji to jeden z filarów naszej firmy. Mamy to szczęście, że w pewnym momencie życia tętniąca twórczą energią mieszanka charakterów skumulowała się i szybko dowiodła, że ONLY SKY IS THE LIMIT!

 

 

Kim są ci, którzy sprawiają, że RedComm doskonale funkcjonuje I ciągle się rozwija?

 • Witek Bacia

  WITEK BACIA

  DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, DYREKTOR STRATEGICZNY


  Karierę zaczyna w Krakowie. Odpowiada za aktywację marek z grupy Carlsberg-Okocim w kanale On-Trade (eventy, sponsoring, horeca). Szybko trafia do działu planowania strategicznego i rozwoju nowych produktów w stołecznej centrali firmy. Jego największy sukces to reaktywacja legendarnego Okocimskiego Portera
  i praca przy wprowadzeniu na rynek receptur innowacyjnych piw Karmi Poema di Cafe, Okocim Palone
  oraz nowej linii opakowań. Z Carlsberg Polska trafia do Danone Group. Tam odpowiada za badania potencjału rozszerzenia biznesu wodnej dywizji na inne kategorie produktowe.

   

  Do RedComm trafia w 2008 roku i z podobnymi sobie zapaleńcami konsekwentnie buduje sukces agencji. Szybko staje się filarem pionu strategii. Od 2009 roku oprócz roli Dyrektora Strategicznego pełni obowiązki Dyrektora Zarządzającego.

   

  Prywatnie - pasjonat fotografii, niepoprawny gadżeciarz i wielbiciel nowoczesnych technologii.

 • MATEUSZ OBAREK

  WSPÓŁPRACOWNIK NA STANOWISKU ART/CREATIVE DIRECTOR 


  W swoich kreacjach dąży do czystości formy. Opierając się na sprawdzonych kanonach szuka takich pomysłów, które trwale zapadają w pamięć. Jest absolwentem studiów artystycznych, należy do Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (STGU).

   

  Jego prace doceniły takie marki, jak Carlsberg, Danone, Orange, Olympus, Auchan i wiele innych.
  Laureat licznych nagród i pasjonat marketingu miejsc.

   

  Z dumą podkreśla, że kocha swoje rodzinne miasto – Olsztyn.

 • PAWEŁ LEWANDOWSKI

  DYREKTOR OPERACYJNY


  Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów RedComm. Przez wiele lat odpowiedzialny za produkcję
  i koordynację promocyjnych imprez dla Tchibo i PZ Cussons. Od 2001 do 2005 roku zarządza pionem event marketingu dla Carlsberg Polska. W tym czasie organizuje szereg dużych imprez dla tej marki, m.in. koncert grupy SafriDuo w Warszawie (2004), festiwal plenerowy w Zakopanem – Carlsberg Winter Festival (2005).
  W 2003 roku pracuje nad organizacją jednego z największych zlotów żaglowców na świecie – The Cutty Sark Tall Ship Race w Gdyni.

   

  Jeden z "ojców założycieli" naszej agencji. Odpowiada za kluczowe projekty. 

   

  Na swoim koncie ma takie realizacje jak otwarcie Centrum Handlowego Arkadia, otwarcie Nowego Stadionu Legii, szereg konferencji i ekskluzywnych eventów (F&F, Ambra, Grupa Żywiec, Olympus Polska).

 • PRZEMEK BARAŃSKI

  SENIOR PROJECT MANAGER

   

  Pasjonat event-marketingu i marketingu sportowego. Od 2002 do 2008 roku ogólnopolski koordynator imprez promocyjnych dla marek z grupy Carlsberg Okocim, zarządzający ogólnopolską siecią zespołów promocyjnych. Odgrywał kluczową rolę w produkcji takich wydarzeń jak zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, cykl koncertów „Lato z Radiem”, turniejów piłkarskich "Carlsberg Cup". Odpowiadał za dziesiątki imprez sportowych i muzycznych sponsorowanych oraz produkowanych przez grupę Carlsberg Polska.  

   

  W RedComm od 2008 roku. Pomysłodawca i producent akcji promocyjnych, programów sprzedażowych
  i lojalnościowych, konferencji oraz targów dla największych marek w Polsce (Orange, TP SA, Olympus, Luksusowa, Toffifee, Legia Warszawa, Galerie Auchan). W czerwcu zrealizował jedno ze swoich największych marzeń zawodowych koordynujac na 4 największych polskich stadionach jeden z naszych kluczowych projektów związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej.

   

  Prywatnie zagorzały kibic piłkarski, aktywny uczestnik największych wydarzeń sportowych w Polsce i Europie. 

 •  

  NASZA EKIPA PRZY PRACY